Výměna autoskel

 

 

Autoskla Vejmola s.r.o. se specializuje na opravu a výměnu všech typů autoskel. Především autobusů, osobních a nákladních vozidel a také stavební, zemědělské a manipulační techniky. Autoskla čelní, zadní a boční. Dodavateli dílů na tyto servisní práce jsou přední výrobci autoskel AGC, Splintex, Pilkington, Sekurit Saint-Goben, FinnLamex a součastně také výrobce lepidel z koncernu HENKEL pod obchodní značnou Teroson a Loctite. Jedná se o výrobky té nejvyšší kvality. Tyto díly jsou především montovány již výrobci při výrobě jednotlivých vozidel a je samozřejmé, že prošly složitým homologačním procesem při schvalování a při uvedení výrobku – vozidla na trh.
Samotná výměna autoskla může být provedena jednak v naší provozovně tak u Vás doma, v dílně, v garáži, ve vašem vozovém parku
U čelních, zadních a bočních skel je doba výměny (demontáž a montáž) závislá na typu konkrétního zasklení do karoserie. Zasklení rozdělujeme na  vlepené a tzv. „do gumy“.

  • vlepené – sklo je vlepeno přímo do karoserie vozidla a tvoří nosnou část vozidla. Při lepení skel do karoserie používáme léty ověřená lepidla na autoskla značky Teroson a Loctite. Samozřejmostí před uložením skla do karoserie je ošetření rámu karoserie proti korozi. Tuto technologii již při prvovýrobě používají automobilové koncerny. Technologie lepení TEROSON umožňuje při standardních podmínkách krátkou dobu výměny. Ovšem jsou zde faktory, které ovlivňují dobu výměny jako je prostředí, teplota, modifikace a uložení skla v karoserii. Tyto všechny faktory mohou dobu výměny čelního skla prodloužit. Nabízíme i expresní montáž skel, kdy už za 1 hodinu po položení skla je vozidlo schopné provozu.

 

“do gumy“- tento způsob zasklívání není technologicky tak náročný a vyskytuje se u starších osobních vozidel a u některých nákladních a autobusových vozidel. Pří výměně skel uložených v gumě je doba montáže podstatně kratší oproti autoskel vlepených a proto umožňuje provést výměnu i na počkání – cca 30 až 60 minut.

jsme na FACEBOOKu

Naši partneři

Akční nabídka

  • Kontrola klimatizace za 500,- Kč
  • Oprava zamlžených dvojskel
  • Renovace reflektorů